04.06.2017 16:58

Galaxy J5 (2015) için Güncelleme Müjdesi Geldi

Galaxy J5 (2015) akıllı telefon kullanıcıları için müjdeli haber geldi. Samsung tarafından paylaşılan listeye göre Galaxy J5 (2015) güncellemeler alacak.

Akıllı telefonların en çok tercih edilen markalarından biri olan Samsung’un amiral gemisi modelleri olan Galaxy S serisi akıllı telefonlarında ne kadar başarılı olduğu tartışmasız. Marka amiral gemisi serilerinde bu kadar başarılı olurken, son yıllarda orta segment serilerde de başarı elde etme adına sürekli olarak yeni adımlar atmaya başladığı da biliniyor. Son olarak Galaxy J serilerini yenileyecek olan akıllı telefon devinin şimdi ise sürpriz bir hamlesi daha ortaya çıktı. Bu kez eski seri Galaxy J5 (2015) modeli için müjdeli bir haber geldi. Galaxy J5 (2015) kullanıcı kitlesini sevindirecek haber ise doğrudan Samsung tarafından verildi.

Galaxy J5 (2015) Android Nougat Alacak

Gelen bilgilere göre Galaxy J5 (2015) akıllı telefonları Android Nougat güncellemesi olacak. Doğrudan Samsung tarafından paylaşılan güncelleme takvimiyle beraber ortaya çıkan gelişmede, Galaxy J5 (2015) akıllı telefonlarının yıl içerisinde Android Nougat alacağı ortaya çıkmış oldu.

Hatta bunun yanında güncelleme için net tarihlerde verildi. Verilen bilgilere göre güncelleme tam olarak 3 Kasım 2017 tarihinde yayınlanacak. Galaxy J5 (2015) için yayınlanacak olan yeni Android Nougat güncellemesinin ise tüm Nougat özelliklerini akıllı telefona eklemesi bekleniyor. Daha detaylı bilgilerin ise kısa süre sonra Samsung tarafından verilmesi gündemde.