28.08.2017 16:18

Galaxy J7+ Canlı Görselleri Yayınlandı

Galaxy J7+ akıllı telefonlarının özellikleri ve görselleri paylaşıldı. Galaxy J7+ akıllı telefonları nasıl sistemlere sahip olacak? Galaxy J7+ detayları.

Galaxy J7+

Çift kamera teknolojisi yavaş yavaş akıllı telefonlarda standart haline gelmeye başladı. Yeni akıllı telefonlarda çok sık gördüğümüz çift kamera teknolojisine Samsung, Note 8 modeliyle merhaba dedi. İlk defa Note 8 akıllı telefonlarında kullandığı çift kamera teknolojisine bundan sonra birçok modelinde kullanması beklenen Samsung’un, çift kameraya yer vereceği bir başka akıllı telefonun ise Galaxy J7+ modeli olacağı açıklandı. Daha önce basın görselleri ortaya çıkan yeni modelin, son olarak canlı görüntüleri paylaşıldı.

Galaxy J7+ Nasıl Bir Sistem Kullanacak?

Diğer serilerinde olduğu gibi bu modelde de kasa malzemesinin metal olduğu açıklandı. Tamamı metal bir kasaya sahip olan akıllı telefon, özellikler konusunda da epey bir tatmin edici değerlere sahip. Exynos 7870 işlemcilerine sahip olan akıllı telefonların, 4 GB RAM bellek değeri sunacağı ve 32 GB depolama alanına sahip olacağı yine önemli detaylar arasında.

3000 mAh değerinde batarya ve 5.5 inç ekranlarla beraber son dönemin standart ekran boyutuna yer verecek olan Galaxy J7+, Full HD görüntü kalitesiyle de ilgi toplamayı başaracak gibi duruyor. Samsung’un ekran teknolojisini de tartışmaya bile gerek yok. Yine bu seride AMOLED veye Süper AMOLED göreceğiz.

Galaxy J7+

Galaxy J7+ modelinin sistem özellikleri ve tasarım özellikleri zaten diğer modellerde gördüğümüz değerlere oldukça yakın. Fakat asıl fark kamera kısmında. Note 8 modelinde olduğu gibi çift kameraya sahip olan akıllı telefon, Note 8 modelinde olduğu gibi yan yana kamera kullanmayacak. Bunun yerine üst üste sıralanmış olan kameraları göreceğiz.

Galaxy J7+

13 MP değerinde ana kamera ve 5 MP değerinde ikinci kameraya sahip Galaxy J7+, Live Focus sistemiyle de dikkat çekecek. Ön kamera için paylaşılan özelliklerde çok daha iddialı. 16 MP değerinde, selfie özellikleri öne çıkan, geniş açılı ön kameraların kullanıldığı açıklandı. Geri kalan tüm özellikleri de tanıtım sonrasında paylaşacağız.