03.02.2016 17:05

Galaxy Note 5 için Android 6.0 Marshmallow Beta Çıktı!

Samsung Galaxy Note 5 için Android 6.0 Marshmallow Beta yayınlandı. İşte Galaxy Note 5 için Android 6.0 Marshmallow Beta sürümü ile gelen yenilikler!

Geçtiğimiz günlerde Android 6.0 Marshmallow sürümü, Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için Güney Kore’de dağıtılmaya başlanmıştı. Daha önce haberimizde de belirttiğimiz üzere çok yakın bir sürede Samsung Galaxy Note 5 için de Android 6.0 Marshmallow dağıtımının gelmesini beklediğimizi aktarmıştık. İşte Galaxy Note 5 kullanıcılarının merakla beklediği o gün geldi!

Samsung Galaxy Note 5 için Android 6.0 Beta ABD’de Yayınlandı!

Samsung Galaxy Note 5 kullanıcıları için sevindirici haber bugün geldi. ABD’deki Samsung Galaxy Note 5 kullanıcıları Android 6.0 Marshmallow Beta sürümüne kavuştular. Galaxy Note 5‘e yüklenen Android 6.0 Marshmallow Beta‘nın ekran görüntüleri de hemen gelmeye başladı.

samsung_galaxy_note_5_android_marshmallow_1 samsung_galaxy_note_5_android_marshmallow_2 samsung_galaxy_note_5_android_marshmallow_4 samsung_galaxy_note_5_android_marshmallow_3

Samsung Galaxy Note 5‘e gelen Android 6.0 Marshmallow Beta ile birlikte bildirim alanı beyaz zemin üzerine mavi tonlarının kullanıldığı bir yapıya kavuşmuş. Bunun yanı sıra Galaxy Note 5‘in klavyesinin de Android 6.0 Marshmallow Beta ile birlikte daha hassas ve daha hızlı hale geldiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy Note 5 için sunulan Android 6.0 Marshmallow Beta sürümünün dosya boyutu ise 1.35 GB olarak karşımıza çıkıyor. Galaxy Note 5 için dağıtılmaya başlanan Android 6.0 Marshmallow Beta sürümü çok yakında Galaxy Note 5‘e tam sürüm Android 6.0 Marshmallow‘un geleceğinin de en büyük göstergesi olarak görülüyor.

Android 6.0 Marshmallow‘un tam sürümünün Galaxy Note 5 için ne zaman çıkacağını merak edenlere ise tahminlere göre 2016’nın ilk çeyreği sona ermeden Android 6.0 Marshmallow sürümüne kavuşabileceklerini söyleyebiliriz.