27.08.2016 07:39

Galaxy Note 7 Alev Aldı!

Galaxy Note 7 de alev alan telefonlar kervanına katılmayı başardı. Çıkmasının üzerinden kısa süre geçmesine rağmen Galaxy Note 7’den ilk kötü haberler geldi!

En yeni özellikleri ile merakla beklenen telefonlardan birisi olan Samsung Galaxy Note 7’nin ilk izlenimleri olumlu olarak gerçekleşiyordu ki bugün ilk kötü haber elimize ulaştı. Çinli bir kullanıcı, Baidu isimli forum adresine alev alan Galaxy Note 7’sinin fotoğraflarını yükledi! Aldığımız bilgilere göre Galaxy Note 7 diğer alev alan telefonlar gibi o da şarj esnasında tutuşmuş! İşte karşınızda sıcak sıcak Galaxy Note 7 😀

Galaxy Note 7 Şarj Olurken Tutuştu!

galaxy-note-7-yandi-alev2

İris tarama özelliği ile tüm akıllı telefon kullanıcılarını, merakla bekleten telefon modeli olan Galaxy Note 7 kullanıcısının irisleri önünde yandı! Artık yanık bir telefon sahibi olan Çinli kullanıcı olayı; “yeni aldığım samsung galaxy note 7 model telefonumu geceden şarja koydum, fakat birden bire duyduğum bir patlama sesi ile ne olduğuna bakmaya gittiğimde gördüm ki telefonum yanıyor!” sözleri ile anlatırken durumu fotoğraflar ile paylaşmayı da eksik etmedi. Görünen o ki; Samsung firmasının en büyük rakibi Apple’dan alışık olduğumuz alev alma haberleri bu defa da Samsung’un başını ağrıtacağa benziyor!

galaxy-note-7-yandi-alev-aldi