05.08.2016 23:44

Galaxy Note 7 Fiyatı için İlk İndirim de HepsiBurada’dan!

Samsung'un yeni modeli Galaxy Note 7 HepsiBurada'da ön siparişe açıldı. Ön sipariş fiyatında daha sonra indirim de yapıldı. İşte Galaxy Note 7'nin yeni fiyatı!

Samsung’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı amiral gemi modeli Galaxy Note 7 teknoloji severler tarafından beğenilmeyi başardı. Türkiye’deki teknoloji severler Galaxy Note 7’nin Türkiye fiyatını da bu noktada merak etmeye devam ediyorlar. Bugün Türkiye’nin ünlü alış-veriş sitesi HepsiBurada Galaxy Note 7 için ilk olarak ön sipariş almaya başlayan firma da oldu.

Galaxy Note 7 Fiyatı 3579 TL’ye Düştü!

HepsiBurada, Galaxy Note 7’nin Gümüş ve Siyah rengine sahip model seçenekleri için bugün ilk olarak 3999 TL‘lik fiyat etiketiyle ön siparişleri almaya başladı. HepsiBurada daha sonra Galaxy Note 7 ön sipariş fiyatında yüzde 11 oranında bir indirim yaparak fiyatı 3579 TL‘ye düşürdü.

galaxy-note-7-hepsiburada

HepsiBurada’nın ön sipariş için belirlediği tutar Galaxy Note 7 Türkiye fiyatını temsil etmiyor. Galaxy Note 7’nin Türkiye fiyatı için henüz tam olarak netleşmiş bir tutar söz konusu değil. Galaxy Note 7 için şu anda gündemde olan fiyatlar sadece ön sipariş fiyatları olarak karşımıza çıkıyor.

Ön siparişlerin faydası ise ön sipariş veren kullanıcıların cihaza ilk olarak sahip olmaları ve cihaz daha yüksek fiyattan çıkacak olsa bile mevcut fiyat üzerinden ürünü almış olmaları oluyor. Eğer sizde Galaxy Note 7’yi Türkiye’de ilk kullananlardan olmak istiyor veya ürünün resmi fiyatı bu tutarlardan daha fazla olur diyorsanız ön sipariş vermenizde fayda olabilir.