30.07.2016 21:26

Galaxy Note 7 için Yeni TV Reklamı Yayınlandı!

Samsung'un gelecek hafta tanıtacağı amiral gemisi Galaxy Note 7 için yeni bir reklam filmi yayınlandı. İşte Galaxy Note 7'nin yeni reklam filmi ve detayları!

Samsung, 2 Ağustos‘ta düzenleyeceği tanıtım etkinliğinde yeni amiral gemi modeli olacak Galaxy Note 7‘yi tanıtacak. Bu noktada neredeyse her gün yeni bir sızıntının ortaya çıktığı Galaxy Note 7 için artık resmi bilgiler de gelmeye başladı. Yeni gelen resmi bilgi ise bir reklam filmiyle aktarılıyor. Bu filmde Galaxy Note 7’nin Tayvan‘da ne zaman satışa sunulacağının ve cihazın su geçirmez bir yapıda olduğunun altı çiziliyor.

Galaxy Note 7’nin 15 Saniyelik TV Reklamı!

Galaxy Note 7 için Samsung Tayvan tarafından 15 saniyelik bir TV reklam filmi sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Bu reklam filmi yakında Çinli televizyon kanallarında da gösterilmeye başlanacak. Galaxy Note 7’nin 15 saniyelik reklam filminde ürünün yakında piyasaya çıkacağının reklamı yapılıyor. Reklamda 5 Ağustos tarihine dikkatler çekiliyor. Bu da demek oluyor ki Galaxy Note 7, New York‘ta düzenlecek tanıtım etkinliğinden 3 gün sonra yani 5 Ağustos tarihinde Tayvan’da satışa sunulacak.

Reklam filminde dikkat çeken diğer bir ayrıntı ise su kütleleri oluyor. Bu su kütleleri ile Galaxy Note 7’nin su geçirmez bir yapıda olduğu izleyiciye anlatılmaya çalışılacak. Galaxy Note 7’nin 15 saniyelik reklam filmini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.