02.08.2016 18:48

Galaxy Note 7 Tanıtıldı! İşte İris Tarama!

Bugün tanıtılan Galaxy Note 7’den sürpriz özellikler geldi. Exynos 8893 beraber tanıtılması beklenen Galaxy Note 7, Exynos 8890 ve iris tarama ile geliyor!

Galaxy Note 7 bugün yapılan tanıtımla tüm özellikleri ortaya çıkmış oldu. Samsung, Galaxy Note serisinin yeni telefonu ile işlemcide bekleyenleri şaşırtarak S7’deki gibi Exynos 8890 tercih etti. Beklentilere göre Samsung, Galaxy Note 7’nin  Exynos 8893 ile gelmesi gerekiyordu. Ayrıca iris tarama özelliği de bu tanıtımda bekleyenlere duyuruldu

İşte Galaxy Note 7 Özellikleri

5.7 inç Süper AMOLED Ekran

RAM: 4 GB

İşlemci: Exynos 8893

Arka Kamera: 12 Megapiksel (f/1.7 diyafram) 30 FPS 4K imkanı

Ön Kamera: 5 Megapiksel ( iris tarama özelliği )

%50 inceltilen kalemi ile telefonlarda kalem kullanmanın bir numarası olan Note serisi yine iddialı geldi. Ekran kenarlarında yapılan yenilikler ile tutuşun daha da iyileştireceği düşünülüyor. Aynı zamanda suyun altında kalem ile fotoğraf çekilme özelliğinin de eklendiği Galaxy Note 7’nin tanıtımı binlerce kişi tarafından canlı izlendi. İşte tanıtıma ait fotoğraflar!

galaxy-note-7 galaxy-note-7-iris-tanitim-fotograflari galaxy-note-7-iris-tarama galaxy-note-7-iris-tarama-ortaya

Fotoğraflardan göreceğiniz gibi Samsung Galaxy Note 7 ile yeni bir teknoloji olan iris taraması da bizleri bekliyor. Aynı zamanda tanıtımda kullanılan gear vr ile iris özelliğinin bir arada kullanılabildiğini belirtelim. Bu arada Galaxy Note 7 17 Ağustos‘ta ön siparişlere başlıyor.

Sizce yeni Galaxy Note 7 nasıl olmuş?