03.08.2016 22:04

Galaxy Note 7 ve iPhone 6s Plus Karşılaştırması YouTube’da!

Samsung'un yeni modeli Galaxy Note 7, iPhone 6s Plus ile YouTube'da karşılaştırıldı. İşte YouTube'daki Galaxy Note 7 ve iPhone 6s Plus karşılaştırması!

Samsung, dün Galaxy Note 7 modeli yeni akıllı telefonunu tanıttı. Birçok telefonla sadece sayılar üzerinden karşılaştırması yapılan Galaxy Note 7 için ilk  fiziksel karşılaştırma videolarından birisi de YouTube üzerinden paylaşıldı. YouTube’daki Android Authority kanalı üzerinden yayınlanan videoda Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 7, Apple’ın amiral gemisi iPhone 6s Plus ile karşılaştırılıyor.

Galaxy Note 7 ve iPhone 6s Plus Karşılaştırma Videosu

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy Note 7, ilk defa Gorilla Glass 5 teknolojisini kullanan telefonlardan birisi oldu. USB Type-C standardını kullanan ilk Samsung telefon olma özelliğini de taşıyan Galaxy Note 7 ayrıca su geçirmez bir teknolojiye de sahip. Galaxy Note 7’nin dikkat çeken bir yeniliği ise tasarım noktasında oldu. Bu noktada Galaxy Note 7 modeli kavisli (edge) ekran ile birlikte tanıtıldı.

YouTube’daki Android Authority kanalı tarafından yapılan Galaxy Note 7 ve iPhone 6s Plus karşılaştırması hız konusunda pek fazla bir gözlem imkanı sunmazken, fiziksel olarak iPhone 6s Plus ve Galaxy Note 7’yi karşılaştırıyor.

Daha dün tanıtılan Galaxy Note 7 için önümüzdeki günlerde de daha detaylı karşılaştırmalar ile karşınızda olacağız.