05.10.2016 22:44

Galaxy Note 7 Yine Patladı!

Çıktığı günden beri alev alan telefonlar kervanına iddialı bir giriş yapmış olan Galaxy Note 7 kararlılığını sürdürüyor! İşte yine bir Galaxy Note 7 vakası!

Tanıtalı ve piyasaya sürüleli çok fazla süre geçmemiş olan Galaxy Note 7 bu defa da Southwest Airlines’ın 944 numaralı uçuşunda alev aldı. Daha önce olur olmadık yerlerde alev alan Galaxy Note 7’ye tanık olmuştuk fakat bu defa ki ayrı bir risk içeriyor. Neyse ki uçak henüz havalanmamışken yani körükteyken alev alması olayın tehlike boyutunu azalttı. Galaxy Note 7’nin alev almasından hemen sonra uçak, ana kabin kapısından boşaltıldı! İşte yolcuların yüreğini ağzına getiren Galaxy Note 7!

Yine Galaxy Note 7 Yine Patlama!

Louisville – Baltimore seferinde uçuş yapmaya hazırlanan Southwest Havayollarındaki bir Galaxy Note 7 alev alınca uçuş iptal edilmek zorunda kaldı. Geçtiğimiz günlerde sivil havacılık otoritemizin Galaxy S7’yi uçuşlarda yolcu yanında taşınmasını yasaklamasının ne kadar doğru bir karar olduğunu gösteren olaydan sonra Samsung kanadından henüz bir açıklama gelmedi. Bakalım ilerleyen zamanlarda arka cepte patlayan iPhone 6s, uçakta alev alan Galaxy Note 7 gibi daha ne kadar farklı patlama olayı ile karşılaşacağız!