29.07.2016 04:55

Galaxy Note 7’nin Tüm Özellikleri Reddit’de Paylaşıldı!

Galaxy Note 7’nin tanıtılmasına sayılı gün kala, bir Reddit kullanıcısı tüm özelliklerini paylaştı. İşte karşınızda Galaxy Note 7’ye ait detaylar!

Reddit kullanıcılarından birinin paylaştığı detaylara göre Samsung’un yakın bir zaman sonra tanıtacağı Galaxy Note 7’ye ait bütün özellikler ortaya çıkmış oldu. Paylaşılan bilgilere göre Galaxy Note 7 beklenildiği gibi 64GB standart depolamayla ve 4GB RAM ile gelecek. Ayrıca kullanıcının dediğine göre Galaxy Note 7, S7 Edge gibi kıvrımlı kenarlara sahip olacak. Anlaşılan o ki Samsung, Galaxy S7 serisi ile yakaladığı başarıyı Galaxy Note 7 ile taçlandırmak istiyor. Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge serisinin yakaladığı başarıyı şu haberimizden okuyabilirsiniz.

Galaxy Note 7 Beklendiği Gibi Geliyor!

galax-note-7-tum-ozellikler-sizdi

12 Megapiksel arka kamerasıyla ve ön kamerasıyla iris tarama yapabilen (iddia edilene göre sadece 9 saniyede) Galaxy Note 7, Reddit’de paylaşılan bilgiye göre 3500mAh bataryaya sahip olacak. Görünen o ki Galaxy Note 7 için sızıntılardan aldığımız bilgilerin çoğu doğru çıkacak. Aynı zamanda Galaxy Note 7 ile gelecek olan S-Pen ile GIF yapmak oldukça kolaylaşacak.

Bakalım Galaxy Note 7’nin tanıtılmasıyla, bu iddiaları doğrulayan bir telefon mu karşılayacak bizi?

Ayrıca ilgili Reddit içeriğine buradan ulaşabilirsiniz:

 https://www.reddit.com/r/Android/comments/4v27xq/detailed_information_on_samsung_note_7_ama/