Galaxy Note 7’nin Tüm Özellikleri Reddit’de Paylaşıldı!

Galaxy Note 7’nin tanıtılmasına sayılı gün kala, bir Reddit kullanıcısı tüm özelliklerini paylaştı. İşte karşınızda Galaxy Note 7’ye ait detaylar!

0

Reddit kullanıcılarından birinin paylaştığı detaylara göre Samsung’un yakın bir zaman sonra tanıtacağı Galaxy Note 7’ye ait bütün özellikler ortaya çıkmış oldu. Paylaşılan bilgilere göre Galaxy Note 7 beklenildiği gibi 64GB standart depolamayla ve 4GB RAM ile gelecek. Ayrıca kullanıcının dediğine göre Galaxy Note 7, S7 Edge gibi kıvrımlı kenarlara sahip olacak. Anlaşılan o ki Samsung, Galaxy S7 serisi ile yakaladığı başarıyı Galaxy Note 7 ile taçlandırmak istiyor. Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge serisinin yakaladığı başarıyı şu haberimizden okuyabilirsiniz.

Galaxy Note 7 Beklendiği Gibi Geliyor!

galax-note-7-tum-ozellikler-sizdi

12 Megapiksel arka kamerasıyla ve ön kamerasıyla iris tarama yapabilen (iddia edilene göre sadece 9 saniyede) Galaxy Note 7, Reddit’de paylaşılan bilgiye göre 3500mAh bataryaya sahip olacak. Görünen o ki Galaxy Note 7 için sızıntılardan aldığımız bilgilerin çoğu doğru çıkacak. Aynı zamanda Galaxy Note 7 ile gelecek olan S-Pen ile GIF yapmak oldukça kolaylaşacak.

Bakalım Galaxy Note 7’nin tanıtılmasıyla, bu iddiaları doğrulayan bir telefon mu karşılayacak bizi?

Ayrıca ilgili Reddit içeriğine buradan ulaşabilirsiniz:

 https://www.reddit.com/r/Android/comments/4v27xq/detailed_information_on_samsung_note_7_ama/

Benzer içerikler Yazarın diğer gönderileri