03.06.2017 06:59

Galaxy Note 8 Beklenenden Erken Geliyor

Samsung Note 8 akıllı telefonların çıkış tarihiyle ilgili olarak yeni bilgiler ortaya atılmaya başlandı. Note 8 ne zaman çıkış yapacak? Son iddialar neler?

Samsung’un Note 7 sonrasında, markanın Note serileri büyük bir çöküş içerisine girmiş olsa da telefonların özellikleri ve Samsung’un hatasını kabul etmesi gibi etkenler Note serisinin devam edeceğini göstermişti. Bununla beraber markanın şimdiden Note 8 üzerinde çalıştığı iddiaları da iyiden iyiye yaygınlaşmaya başladı.

Son olarak Note 8 akıllı telefonlarının panel görselleri olduğu iddia edilen görseller yayınlanmış ve telefonların ekranlarının tasarımının tamamlandığı iddia edilmişti. Bu iddiaların ardından, yapılan açıklamalardan sonra geleceği kesinleşen Note 8 akıllı telefonları için şimdi ise bir başka sürpriz ortaya çıktı. İddialara göre Note 8 erken gelebilir.

Note 8 Ne Zaman Gelecek?

Son iddiaların nedeni Note 8 akıllı telefonları için yayınlanan raporlar. Performans test dönemine ilişkin olduğu iddia edilen raporun paylaşılmasıyla beraber Note 8 akıllı telefonunun testlerinin Android Nougat 7.1.1 serisiyle yapılacağı görülüyor.

Android O ile değil, doğrudan Nougat 7.1.1 serisiyle testlerin yapılması, markanın Note 8 akıllı serisini Nougat ile sunacağını gösteriyor. Yani diğer bir söylemle kutudan Nougat ile çıkacak olan telefon, Android O işletim sisteminden bile önce çıkmış olacak. Tabi ki şu an için sadece raporlarda bir iddia olarak görülen detayın, Note 8 hakkında düşüncelerin şekillenmesini sağladığı da kesin.