04.06.2017 16:02

Galaxy Note 8 için Müthiş Detaylar Geliyor

Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının ilk ekran özellikleri görülmeye başlandı. Galaxy Note 8 akıllı telefonlarında nasıl ekranlar kullanılacak?

Galaxy S8 akıllı telefonlarını henüz yeni piyasaya süren Samsung, kısa süre sonra bir başka amiral gemisi modeli olan Galaxy Note 8 akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Henüz telefonların resmi olarak tanıtımı yapılmamış olsa da sürekli olarak yeni seri akıllı telefonlarla ilgili detaylarda gelmeye devam ediyor. Bu noktada geçtiğimiz günlerde gelen erken çıkış iddiasından sonra şimdi ise Galaxy Note 8 ekranlarıyla ilgili olarak yeni bilgiler paylaşıldı.

Galaxy Note 8 Bir Başka Amiral Gemisi Galaxy S8’i Aratmayacak

Son gelen iddialara göre Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının ekran sistemleri son akıllı telefon modelinde olduğu gibi Infinity Display özelliğine sahip olacak. İddialara göre Galaxy Note 8 akıllı telefonlarında 6 inç geniş ekran kullanımı yapılacağı ve ekranların çerçevesiz tasarıma sahip olacağı konuşuluyor.

Galaxy Note 8

Ayrıca çift taraflı kavisli ekran kullanımı da yapacağı belirtilen Samsung’un, çift taraflı kavisli ekranının ise tamamen çerçevesiz bir görüntü elde edilmesini sağlayacağı düşünülüyor. Ayrıca Galaxy Note 8 serisinde bu şekilde bir ekran kullanılmasıyla beraber parmak izi sensörlerinin de ekran üzerinde konumlandırılacağı belirtiliyor. Bu yönüyle Samsung’un Apple’dan erken parmak izi sistemini değiştirmesi bekleniyor. Bakalım Galaxy Note 8 nasıl bir telefon olacak.