27.06.2017 15:02

Galaxy Note 8 Videoyla Beraber Ortaya Çıktı

Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının en net videosu yayınlandı. Galaxy Note 8 serisi nasıl bir model olacak? Galaxy Note 8 videosunda nasııl detaylar var?

Note serisi, akıllı telefon dünyasında en önde gelen serilerden birisi olarak değerlendiriliyor. Note 4 modelinden sonra sürekli bir yükseliş yakalayan serinin son olarak Samsung tarafından amiral gemisi olarak sınıflandırıldığını da görmüştük. Serinin iyi gidişatı ise Note 7 serisinin başına gelen olaylardan sonra tam tersine dönmüştü. Samsung’un amiral gemisi modeli iptal etmesiyle sonuçlanan sorunlarla beraber bir duraklama dönemi yaşansa da Samsung, şimdilerde Galaxy Note 8 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Galaxy Note 8 modeline yaşanan olaylardan sonra çok daha fazla önem veren markanın yeni seri akıllı telefonları içinse belli başlı bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak yeni serinin videosu olduğu iddia edilen bir video yayınlandı.

Galaxy Note 8 Detaylanıyor

Onleaks tarafından yayınlanan Galaxy Note 8 videosuyla beraber yeni modelin çok daha geniş bir ekran kullandığı görülüyor. Arka kısımda yan yana sıralanmış olan çift arka kamera kullanımı yaptığı görülen akıllı telefonun, parmak izi sensörünün de kameraların yanında yer aldığı görülüyor.

Ön kısma geldiğimizde ise tam ekran kullanımı yapıldığı görülüyor. Çok daha geniş bir ekran kullanımı yaptığı görülen Galaxy Note 8 telefonlarının, çerçevesiz olmasa da oldukça ince bir kasa yüzeyinin olduğunu da belirtelim. Galaxy Note 8 akıllı telefonları için yayınlanan video ise hemen aşağıda yer almakta.