03.07.2017 13:08

Galaxy Note Fan Edition Tanıtıldı. İşte Tüm Özellikler

Galaxy Note Fan Edition akıllı telefonlarının tanıtımı gerçekleşti. Galaxy Note Fan Edition modelinin özellikleri neler? İşte fiyat ve çıkış tarihi bilgisi

Note 7 serisinde yaşanan sorun sonrasında ciddi bir sıkıntı içerisine giren Samsung’un, modeli iptal kararı alması, marka için ilk defa yaşanan bir olay olarak tarihe geçmişti. Tamamen iptal olan ve toplatılan serinin yeniden pazara giriş yapıp yapmayacağı ise merakla bekleniyordu. İlk aşamada toplanan Note 7 modelleri, yenilenerek yeniden piyasaya sürülmüş fakat pillerde yaşanan sorun giderilmediği için aynı sorun tekrarlamıştı. Bu olaydan sonrada artık geri gelmez diye düşünülen Note 7 modelinin şok bir kararla yeniden piyasaya sürüleceğinin açıklanması ise gündem olmuştu. Resmi olarak bir türlü ortaya çıkmayan Galaxy Note Fan Edition adı ile geleceği bilinen yeni modellerin sonunda duyurusu gerçekleştirildi. Peki Galaxy Note Fan Edition modelinde neler değişiyor?

Galaxy Note Fan Edition Tüm Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Kısa süre önce haberlerimizde de yer verdiğimiz afiş görsellerinin paylaşılmasının hemen ardından Galaxy Note Fan Edition akıllı telefonları resmi olarak duyuruldu. Kore’de gerçekleştirilen duyuruyla beraber telefonların tüm özellikleri de ortaya çıkmış oldu. Yeni seri Galaxy Note Fan Edition akıllı telefonlarının değişen özelliği pilleri oldu. Güvenlik testlerinden başarıyla pilleri kullanıldığı Galaxy Note Fan Edition akıllı telefonlarında 3200 mAh değerinde pillere yer verilmiş durumda. Bunun dışında Bixby sanal asistanını da gördüğümüz Galaxy Note Fan Edition akıllı telefonlarının, başka bir değişikliği ise bulunmamakta.

Galaxy Note Fan Edition

Şimdilik sadece Kore genelinde satışa çıkacak olan yeni Galaxy Note Fan Edition akıllı telefonlarının fiyatının ise 611 dolar olduğu açıklandı. Beklendiği gibi 7 Temmuz tarihinde satışa çıkacak olan akıllı telefonların diğer ülkelerde de az sayıda satışa çıkacağını ekleyelim. Öyle ki yeni modeller Note 7 parçalarıyla üretilmiş. Sınırlı bir üretim söz konusu.

Galaxy Note Fan Edition