01.07.2017 14:38

Galaxy Note FE Çıkış Tarihi Belli Oldu

Galaxy Note FE serisinin çıkış tarihi belli oldu. Galaxy Note FE modeli ne zaman çıkış yapacak? İşte Galaxy Note FE çıkış tarihi ve ilk bilgiler!

Sadece Samsung takipçilerinin değil, teknoloji dünyasının merakla beklediği Galaxy Note FE modeli ortaya çıktı. Bir süredir yeni seri gelecek mi? Yenilikleri neler olacak? Şeklinde belirsiz sorular gündeme geliyordu. Yeni serinin ne zaman çıkış yapacağı konusunda da bir türlü bilgi verilmemiş ve hatta doğrulamada gelmemişti. Şimdi ise merakla beklenen yeni seri akıllı telefonların, çıkış yapacağı tarih belli oldu. Galaxy Note FE ne zaman çıkıyor?

Galaxy Note FE Çok Yakında Geliyor

Note 7 olayından sonra toplatılan modellerin yenilenmiş versiyonu olarak yeniden karşımıza çıkacak olan Galaxy Note FE modeli için geri sayım başladı. Üstelik bu kez konu iddialarda kalmadı. Öyle ki yeni seri akıllı telefonların doğrudan reklam afişleri ortaya çıktı. Galaxy Note FE reklam afişlerinin Kore’de, mağazalarda yayınlanmasıyla beraber Galaxy Note FE modelinin, hem çıkışı doğrulanmış oldu hem de çıkış tarihi açıklanmış oldu.

Galaxy Note FE

Note 7 modeline göre daha küçük 3.200 mAH bataryalarla gelecek olan Galaxy Note FE, 7 Temmuz tarihinde satışa çıkıyor. Telefonların 7 Temmuz tarihinde şimdilik sadece Kore’de satışa çıkacağı açıklandı. Bununla beraber diğer dünya ülkelerinde de satış olacak mı? Galaxy Note FE yeniden evrensel bir model olacak mı? Şimdilik bilinmiyor fakat Samsung’un geri dönüş yaptığını sonunda görmüş olduk. Bakalım yeni modelde de sorunlar gündeme gelecek mi? Göreceğiz.