22.06.2017 21:33

Galaxy S5 Neo Android Nougat Müjdesi Geliyor

Galaxy S5 Neo akıllı telefonları için yeni bir güncelleme için hazırlıklar başladı. Galaxy S5 Neo Android güncellemesi alacak mı? İşte detaylar.

Samsung akıllı telefonları içerisinde amiral gemisi modellerinden biri olarak değerlendirilen seri Galaxy S5 Neo, her ne kadar eski bir seri olsa da hala ciddi sayıda kullanıcısı da bulunuyor. İlk olarak 2015 yılında yayınlanan Galaxy S5 Neo akıllı telefonlarının yazılım desteğinin de kesildiği düşünülüyordu. En azından şimdiye kadar. Gelen bilgilere bakacak olursak Galaxy S5 Neo akıllı telefonlarını şimdilerde Android Nougat güncellemesine hazırlanıyor.

Galaxy S5 Neo Android Nougat Alacak Mı?

Yapılan son performans testlerinin sonuçlarında Samsung’un Galaxy S5 Neo akıllı telefonları için Android Nougat güncellemesi hazırlandığı görülüyor. Yeni seri Android Nougat güncellemesi için test edildiğinin görüldüğü performans testlerinde, Galaxy S5 Neo akıllı telefonlarının çok kısa bir süre sora yeni güncellemeyi alacağı görülüyor.

Galaxy S5 Neo

Yeni güncelleme için resmi bir açıklama olmadığı için Galaxy S5 Neo kesin olarak Android Nougat güncellemesi alacak demek oldukça zor. Galaxy S5 Neo için Android Nougat güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı hakkında da Samsung’un açıklamaları beklemek gerekecek. Şimdilik güncelleme açıklaması merakla bekleniyor.