29.10.2016 00:14

Galaxy S7 Edge’ye Yeni Renk Seçeneği Geldi!

Samsung resmi olarak Galaxy S7 Edge için stoklarla sınırlı Blue Coral renk seçeneği eklediğini duyurdu. İşte karşınızda deniz kızı ile tanıtılan Galaxy S7 Edge!

Samsung, Galaxy Note 7 ile yaşadığı talihsizlikleri Galaxy S7’ye yeni eklediği renk seçeneği ile gündemden düşürmeye mi çalışıyor bilinmez ama Galaxy S7 Edge için hazırladığı Blue Coral rengini stoklarla sınırlı bir halde satışa sunacağını duyurdu!  İşte karşınızda Samsung’un Galaxy S7 Edge için hazırlamış olduğu yeni mavi tonu!

Samsung’dan Yeni Blue Coral Galaxy S7 Edge İçin Denizkızlı Tanıtım!

blue-coral-galaxy-s7-edge

Tanıtım olarak bir deniz kızı süsü verilmiş bayan model seçen Samsung, aynı zamanda ortama da Blue Coral renginde ufak detaylar eklemiş. Gözlerden kaçmayan diğer bir detay ise sağ elinde Samsung Galaxy S7 Edge tutan modelin sol kolunda da Samsung yazılı bir dövme bulunması. Peki sizler Samsung Galaxy S7 Edge’nin yeni renk tonunu nasıl buldunuz? Sizce Samsung, bu yaptığı renk seçeneği yeniliği ile patlayarak gündemi bir hayli meşgul eden Galaxy Note 7’nin kötü namını biraz olsun silebilecek mi? Belki dünya genelinde yeni rengin satışı gerçekleşseydi bu sorularımız olumlu yanıt alabilirdi ama maalesef yeni Blue Coral Samsung Galaxy S7 Edge sadece Singapur’da limitli olarak satışa sunulacak!