13.06.2017 15:44

Galaxy S8 Active Testlerde Görüldü

Galaxy S8 Active modeli bu kez karşılaştırma testlerinde ortaya çıktı. Galaxy S8 Active hangi telefonları geçmeyi başardı? Yeni seri ne zaman geliyor?

Samsung, her sene yeni seri amiral gemisi akıllı telefonlarının güçlendirilmiş versiyonunu Galaxy Active, akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye başladı. Galaxy S7 serisi için sunulan Galaxy Active modeli markanın en çok satan ürünlerinden biri olurken şimdilerde ise Galaxy S8 Active modeli merakla beklenmeye başladı.

Samsung’un en başarılı akıllı telefonları olarak gösterilen Galaxy S8 serisinin sağlamlığı ile öne çıkacak olan Galaxy S8 Active modelinin henüz resmi tanıtımı da yapılmadı. Fakat duyuru yapılmamasına karşın telefonlar için sürekli yeni iddialarda geliyor. Bu kez Galaxy S8 Active modeli karşılaştırma testlerinde görüldü.

Galaxy S8 Active Nasıl Özelliklerle Gelecek?

Karşılaştırma testlerinde özellikleri bir kez daha gözüken Galaxy S8 Active, ilk çekirdek skorlarını da almış oldu. İlk değerlendirmeye göre Snapdragon 835 serisi işlemcileri kullandığı ve Android Nougat işletim sistemine sahip olduğu görülen akıllı telefonun, karşılaştırmalarında ise rakipleri Galaxy S8, Galaxy S8+, Xiaomi Mi 6 ve Xperia XZ Premium serileri oldu.

Galaxy S8 Active

Galaxy S8 Active modelinin tüm bu testlerde ise Xiaomi Mi 6 modelinin gerisinde, diğer tüm modellerin ise önünde olduğu görülüyor. Tüm bu detaylarla beraber Galaxy S8 Active serisinin ne zaman tanıtılacağı konusunda ise yine bir bilgi elde edilemedi. Galaxy S8 Active tanıtım tarihi içinse Samsung’un tanıtımını beklemek gerekiyor.