25.06.2017 22:50

Galaxy S8, HTC U11 ve OnePlus 5 Serileri Karşı Karşıya Geldi

Galaxy S8, HTC U11 ve OnePlus 5 modelleri arasında performans testleri karşılaştırılması yapıldı. Galaxy S8, HTC U11 ve OnePlus 5 arasında kim önde?

Son ayların en çok konuşulan akıllı telefon modelleri bir bir yayınlanmaya başladı. İlk olarak Samsung tarafından merakla beklenen yeni amiral gemisi serisi Galaxy S8, hemen sonrasında ise gelen bir diğer yeni akıllı telefon modeli olan HTC U11 serisi derken akıllı telefon piyasası epey bir canlanmaya başlamıştı.

Oldukça başarılı modeller olarak gösterilen yeni serilerin tanıtımından sonra, son olarak ise OnePlus 5 akıllı telefonlarının tanıtımı yapıldı. Her üç modelde akıllı telefon dünyasını sallayan modeller olarak değerlendirildi. Peki bu üç model içerisinde hangi seri daha öne çıkıyor? Cevap yeni serilerin performans testleri ortaya çıkardı.

Galaxy S8, HTC U11 ve OnePlus 5 Performans Karşılaştırması

Yeni seri akıllı telefonların değerlendirme testleriyle beraber hangi modelin daha çok öne çıktığı da ortaya çıkmış oldu. Galaxy S8, HTC U11 ve OnePlus 5 modelleriyle yapılan testlerle beraber telefonların sistemsel ve performans becerileri de ortaya çıkmış oldu. Jerome Ortega adlı bir geliştirici tarafından yapılan testlerle beraber Galaxy S8, HTC U11 ve OnePlus 5 modellerinin en hızlı olanı da ortaya çıkmış oldu.

Galaxy S8, HTC U11 ve OnePlus 5 modelleri arasında yapılan testlerde ise en önde olan telefon OnePlus 5 serisi oldu. Uygulamaların açılış kapanış süreleri ve telefonların açma kapama süreleri baz alınarak yapılan testlerle beraber yeni seri OnePlus 5 telefonların önde olması ise beklenen bir durum olarak gösterilebilir. Sözü uzatmadan Galaxy S8, HTC U11 ve OnePlus 5 serileri arasında yapılan performans testini paylaşalım.