12.11.2016 21:59

Galaxy S8 Özellikleri Neler?

Samsung’un yeni amiral gemisinin Galaxy S8 olması bekleniyor. Peki Galaxy S8’in özellikleri neler olacak? İşte Galaxy S8 özellikleri ile ilgili tüm detaylar!

Samsung ismini karalayan telefon olan Galaxy Note 7’yi unutturmaya mı çalışıyor bilinmez ancak yeni çıkaracağı Galaxy S8 ile gönülleri fethedecek gibi duruyor. PhoneArena’nın ulaştırdığı bilgilere göre Samsung, Galaxy S8 özellikleri ile efsane bir telefon hazırlamakla kalmayıp üzerinde uzun zamandır uğraştığı ilk 4K ekranlı telefonunu da duyurmaya hazırlanıyor. İşte karşınızda Samsung’un yeni bombası ( umarız bu defa sadece mecazda kalır ) Galaxy S8 !

Galaxy S8 Özellikleri

galaxy-s8-ozellikleri-suya-dayanikli

Yeni çıkan bilgilere göre Samsung’un uzun süredir uğraştığı 4K telefon Galaxy S8 ile birlikte gelecek. Ayrıca Galaxy S8, AMOLED ekranla ve 5.5 inç ile tanıtılacağı düşünülüyor. Fakat diğer bilgilere göre ise 3 farklı ekran boyutunda gelme olasılığı var.

Güçlü İşlemci İle Birlikte Geliyor

galaxy-s8-ozellikleri-islemci

Exynos 8895’in kullanılacağı bilgisi yayılan Samsung Galaxy S8’de aynı zamanda bellek olarak 8 GB RAM’in bulunması da çok güçlü olacağını düşündüren diğer etmenlerden. Dahil hafızası ile ilgili bir bilgi ise henüz sızmış değil.

Galaxy S8 Çıkış Tarihi

galaxy-s8-ozellikleri

Samsung Galaxy Note 7 sahiplerine Galaxy S8 satın alırken %50 indirim yapacağını ancak bunun sadece Güney Kore’de olacağını da duyurmuştu. Paylaşılan diğer bilgilere göre ise Galaxy S8’in Mart 2017’de çıkması bekleniyor.