15.06.2017 12:53

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Güncelleme Aldı. İşte Tüm Yenilikler

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ akıllı telefonları için yeni bir güncelleme geldi. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ serisine gelen yeni özellikler neler? İşte yenilikler.

Samsung’un en başarılı serisi olarak gösterilen Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkış yaptı. Tüm özellikleri ve eşsiz tasarımlarıyla dikkat çeken Galaxy S8 ve Galaxy S8+ serilerinin çıkışından sonra ise sürekli yazılım güncellemeleri gelmeye başladı.

İlk olarak kırmızı ekran güncellemesiyle beraber gündeme gelen seri için şimdide yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için yayınlanan güncellemede nasıl detaylar bulunuyor? İşte tüm yenilikler.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Güncelleme Yenilikleri

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ serisine gelen yeni güncellemede ilk olarak kamera kısmında iyileştirmeler yapıldığını görüyoruz. Panorama modu için gelen iyileştirmelerle beraber hem kalite arttırılıyor hem de boyut düşürülüyor. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ güncellemesiyle beraber gelen bir diğer değişiklik ise kontrol butonlarında. Artık sol menüde yer alan bir simgeye basarak kontrol butonlarını kapatıp açabiliyorsunuz. Bu güncellemenin de tam ekran özellikleri getirdiğini görüyoruz. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ akıllı telefonlarına gelen son özellik ise navigasyon menüsü iyileştirmeleri olarak dikkat çekiyor. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ güncellemesiyle gelen özellikleri doğrudan listelersek şöyle bir sıralama yapılabilir;

  • Kontrol butonlarını kaldırma imkanı geldi. Böylelikle tam ekran kullanımına izin veriliyor.
  • Navigasyon çubuğunda iyileştirmeler
  • Panorama kamera modu iyileştiriliyor.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ güncellemesi şu an indirilebilir ve boyut olarak da 630 MB gibi bir boyut sunulmakta.