21.02.2017 00:45

Galaxy S8’in Şeffaf Kılıf İçinde Fotoğrafları Sızdı!

Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8'in şeffaf bir kılıf içerisinde fotoğrafları ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

galaxy-s8in-seffaf-kilif-icinde-fotograflari-sizdi

Samsung’un yeni amiral gemisiyle ilgili her gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8’in neredeyse sızdırılmayan bir tarafı kalmadı. Geçtiğimiz haftalarda Samsung Galaxy S8+ adını doğrulayan ve ünlü VantureBeat yazarı Evan Blass Samsung Galaxy S8 için olan sızıntılarına devam ediyor.

Sızdırılan bu fotoğraflarla birlikte Samsung Galaxy S8’e ait sızdırılmış olan önceki fotoğraflarda bir anlamda doğrulanmış oldu. Amerikan Speck firmasına ait olduğu anlaşılan kılıfın içerisindeki Galaxy S8 oldukça şık bir görüntüye sahip.

Samsung Galaxy S8 Çift Kavisli Bir Yapıya Sahip Olacak!

Samsung Galaxy S8’in kılıf içerisindeki görüntüsüne bakacak olursak dört ayrı fiziksel tuşa sahip olduğu görülen Samsung Galaxy S8’in parmak izi okuyucusunun arka yüzeyde bulunduğu görülüyor. Samsung’un bu modeli ise tıpkı önceki sızıntılarda yer aldığı gibi çift eğilimli kavisli ekrana sahip olduğu görülüyor.

galaxy-s8in-seffaf-kilif-icinde-fotograflari-sizdi

Evan Blass’ın paylaştığı sızıntıda sadece Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 yer almıyor. Galaxy S8 ile birlikte LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi LG G6’nın da kılıf içerisinde görüntüleri yer alıyor. LG’nin yeni amiral gemisinin detaylarına bakacak olursak bir önceki amiral gemi modeli olan LG G5‘e göre modüler yapıda olmadığı görülüyor. Ayrıca sızdırılan görsel doğruysa LG’de yeni amiral gemisi olacak olan LG G6‘da çift kamera sistemine geçiş yapacak.

Samsung’un ve LG’nin merakla beklenen amiral gemilerinin tüm ayrıntılarını kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan etkinlikte hem LG’nin hem de Samsung’un yeni amiral gemilerini görebileceğiz.