21.06.2017 20:53

Game of Thrones 7.Sezon En Detaylı Fragman Yayınlandı

Game of Thrones 7.Sezon için yeni bir fragman daha yayınlandı. Game of Thrones 7.Sezon fragmanında yer alan detaylar neler? İşte yeni fragman!

Televizyon dünyasının en başarılı yapımlarından biri olan Game of Thrones, yeni sezonuyla geri dönüyor. Dizinin hayranlarının 1 senedir merakla beklediği yeni sezon için geri sayım başladı. Sadece sayıl günler sonra 16 Temmuz tarihinde ilk bölümüyle başlayacak olan 7.sezon Game of Thrones dizisinin, merakla beklenen fragmanları da yayınlanmaya devam ediyor. Son olarak 1 dakikalık bir tanıtım videosu yayınlanan Game of Thrones dizisinin, şimdi ise yeni bir fragmanı daha yayınlandı.

Game of Thrones Yeni Fragman Geldi

7.sezon Game of Thrones için en detaylı fragmanlardan biri olarak gösterilen fragman yayınlandı. Bu kez 2 dakikalık yayınlanan fragmanla beraber Game of Thrones hayranlarının merakla beklediği detaylarda ortaya çıkmış oldu.

Ölümsüz ordusunun öne çıkacağını gösteren yeni Game of Thrones fragmanında, serinin hayranlarını heyecanlandıracak birçok ince ayrıntı da bulunuyor. Yayın tarihi merakla beklenen dizinin yayın tarihine kadar yeni bir fragmanın yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak konusu. Game of Thrones 7.sezon fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Bakalım HBO daha ne gibi sürprizler yapacak.

İşte Son Fragman;