19.07.2017 14:49

Game of Thrones Rekorlarıyla Beraber Geldi

7.sezon Game of Thrones izleme rekorları kırdı. 7.sezon Game of Thrones ne kadar ilgi gördü? HBO yeni bölümler hakkında açıklama yaptı mı?

Sadece kendi ülkesinin değil, tüm dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones, en çok merak edilen sezonu olan 7.sezonuna başladı. İki gün önce ilk bölümü yayınlanan Game of Thrones dizisinin birçok ülkede aynı anda yayını yapıldı. Ülkemizde de hem web üzerinden hem de Digitürk üzerinden dizinin yeni bölümlerinin yayınlandığını gördük. Merakla beklenen 7.sezon Game of Thrones ilk bölümünün yayınlanmasının hemen ardındansa HBO kırılması zor rekorlara imza attı. 7.sezon Game of Thrones ilk bölümünün ardından yayınlanan izleme raporları da şok etkisi yarattı. Çünkü 7.sezon Game of Thrones için HBO tarafından açıklanan izleme oranları yeni bir rekor kırmış oldu.

7.sezon Game of Thrones Ne Kadar İlgi Gördü?

Çok aksiyon dolu olmasa da merakla beklenen bölümün HBO üzerinden 10.1 milyon kişi tarafından izlenildiği açıklandı. Yeni bir rekor olarak gösterilen bu izleme oranlarına web ve diğer ülkelerde dahil değil.

7.sezon Game of Thrones

Tüm dünya genelini düşündüğümüzde 7.sezon Game of Thrones izleme oranlarının milyonları geride bırakacağı düşünülüyor. Geçen sezona göre %30 oranına varan izleyici artışı yakalayan dizinin, 7.sezon Game of Thrones yeni bölümlerinde daha nasıl tepkiler alacağını da göreceğiz. Şu an elde edilen rakamlarsa oldukça tatmin edici rakamlar olarak değerlendirilebilir.