Samsung, IFA 2016 etkinliğinde tanıttığı yeni akıllı saati Gear S3 ile oldukça iddialı geliyor. Diğer akıllı saatlerden en büyük farkının herhangi bir telefon olmaksızın tek başına çalışabilmesi olan Gear S3, duruşuyla klasik saatleri de anımsatmıyor değil. Peki tek başına da çalışabilen Gear S3'ü hangi telefonlar ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiz? Gear S3 uyumlu telefonları sizler için araştırdık!

Gear S3 Hangi Telefonlar ile Uyumlu?

Note 7 ile sevenlerini fazlasıyla üzen Samsung yeni akıllı saati ile bir nebze olsun bu kötü haberlerin önüne geçmek istiyor. Yapılan açıklamaya göre yeni Gear S3 Android 4.4 üstü tüm versiyonlar yüklü telefonlar ile uyumlu çalışacak! Yani yeni telefonların yanı sıra eski çoğu telefonu da destekleyecek!

Gear S3 Başlıca Özellikleri

Samsung’un yeni akıllı saatinin diğer akıllı saatlerden en büyük fakrı LTE destekli olması. Fakat Gear S3’te LTE şebeke desteği istiyorsanız Gear S3 ( LTE ) modelinden satın almalısınız. IP-68 serfitikası ile suya ve toza dayanıklı olan akıllı saat Gear S3 yıl sonuna doğru satışa çıkarılacak.