Titanik denizaltısı Titan için atılan birbirinden komik tweetler! Trajedi mizah malzemesi oldu Titanik denizaltısı Titan için atılan birbirinden komik tweetler! Trajedi mizah malzemesi oldu
Yaşlılık belirtilerinin başlaması herkes için büyük bir sorun. Bu kolajen ile kırışıklığın kalmadığı genç bir cilde sahip olmak mümkün.   Propolis olarak bilinen, doğadaki en güçlü kolajen kaynağı ciltteki hücrelerin yenilenerek onarılmasını sağlıyor. Krem ve maske olarak uygulanması halinde ince çizgilerden kırışıklıklara kadar büyük bir onarım sağlıyor. Vücuttaki kolajen üretiminin artmasıyla birlikte cilt tekrar elastik yapısına kavuşuyor. Yaş ilerledikçe ortaya çıkan sarkma, ince çizgiler, kırışıklıklar gibi belirgin hale gelen yapıları ortadan kaldırıyor ve engelliyor.  Arıların salgıları ile ürettiği propoliste balmumu ve reçine içeriği bulunuyor. Arılar bu içeriği yaprak dökmeyen ve iğne yapraklı ağaçlardan üretiyor. Cilde en fazla faydası bulunan bu içerik hücre yenilenmesi sağlayarak ayrıca cilt yaraları ve enfeksiyonları da tedavi ediyor. 

DOĞAL KOLAJEN ÜRETİMİ 

Cilt için doğal kolajen üretimini sağlayan propolis, antioksidan olarak kusursuz, canlı, bakımlı bir görünüm kazandırıyor. Düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman cilt yapısı dış etkenlere karşı daha dayanıklı bir hal alıyor.   Cildin kolajen seviyesini arttırmakta en etkili içerikleri başında gelen propolisi sıkı, genç, parlak, bakımlı bir cilt sağlıyor. Özellikle yaşın ilerlemesi ile birlikte cildin kaybettiği elastikliği tekrar kazandırarak kolajen üretimini arttırıyor. Bu da kırışıklıkların önüne geçmeye kadar bir hücre onarımı sağlıyor.  

DOĞAL YARA VE YANIK TEDAVİSİ 

Propolis sağladığı içerik sayesinde deri yüzeyinin hızlı iyileşmesini sağlıyor. Enfeksiyon, yara, yanık, çizik, sıyrık oluşan bölgelere uygulandığı zaman tahrişi önleyerek cildin yumuşak bir hal alarak pürüzsüz olmasını da sağlıyor.   Düzenli olarak ham propolis ve serum olarak kullanılabilen propolisi, cilde masaj yaparak her sabah ve akşam uygulamak mümkündür. Uygulamadan sonra su ile temizlenebilir. Ancak piyasadaki sahte ürünleri satın almamaya özen göstermek gerekiyor.