14.12.2016 15:00

Gionee P7’nin Tanıtımı Gerçekleştirildi!

Çinli telefon üreticilerinden olan Gionee, yeni seri akıllı telefon modeli olan Gionee P7’nin tanıtımını yaptı. İşte Gionee P7 serisinin özellikleri!

Gionee, ekonomik fiyat politikası güden telefon üreticilerinden birisi olarak biliniyor. Ekonomik fiyat seçenekleri ile satışa sunduğu telefonların fiyatına göre kaliteli olması dolayısıyla, Gionee oldukça fazla tercih ediliyor. Özellikle batarya gücü ve ön – arka kamera kalitesi ile adından oldukça fazla bahsettirmişti. Bakalım firmanın yeni tanıttığı modeli Gionee P7, fiyat-performans klasmanında beklentileri karşılayacak mı?

Gionee P7 Özellikleri ve Fiyatı

Gionee P7, 5 inç ekrana ve HD çözünürlük kalitesine sahip. 4 çekirdekli işlemciden oluşan Gionee P7, 1.3 GHz hızında. Gionee P7 ayrıca 2 GB RAM ve dahili 16 GB depolama alanı sunuyor. MicroSD kartlar ile haricen depolama alanı eklemeye de imkan sağlıyor.
Android 6 Marsmallow işletim sistemi ile piyasaya sürülecek olan Gionee P7’de, Amigo 3.2 kullanıcı arayüzü bulunuyor. Beyaz, gri ve altın sarısı renkleri ile satışa çıkacak olan Gionee P7’nin fiyatı ise 150 dolar civarında olacak. Gionee W909 ile kapaklı akıllı telefon ve Gionee M2017 ile 7000 mAh gücünde batarya üretip piyasaya sunan Gionee’nin yeni P7 serisi ile ilgili detaylar zaman içinde gelmeye devam edecek.