03.06.2017 18:28

Gizem Hatipoğlu Doğum Günü Sürprizini Instagram’dan Paylaştı

Gizem Hatipoğlu yeni yaş gününü yakın arkadaşları ile birlikte kutladı. 29 yaşına giren güzel sonucu Gizem Hatipoğlu, doğum günü fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

Var Mısın Yok Musun programı ile hayatımıza giren Gizem Hatipoğlu, yeni yaş gününü sevenleri ile kutladı. Eşinin yaptığı sürpriz ile 29’uncu yaş gününü kutlayan Gizem Hatipoğlu’nun mutluluğu gözlerinden okunuyor. Sevincini ve heyecanını Instagram hesabından paylamayı ihmal etmeyen Gizem Hatipoğlu, gelen arkadaşlarına ve eşine de ayrıca teşekkürlerini iletti. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “ iyi ki varsınız. Her şey için teşekkürler” notunu düştü. Paylaştığı fotoğrafa binlerce beğeni gelirken çocuk konusunda yorumlar da yapıldı. 29 yaşına giren güzel sunucu Gizem Hatipoğlu’nun hayranları, ikilinin çocuk yapmasını istiyor. Gençler tarafından takip edilen çiftin çocuk istememesi hayranları tarafından merak ediliyor.

Kariyerine Sunuculukla Devam Etmek İstiyor

 

Beyaz TV’de yayınlanan Sağlık Zamanı programının güzel sunucusu Gizem Hatipoğlu, işini severek yaptığını ve ekranda olmayı sevdiğini her fırsatta dile getirmekten çekinmiyor. Gizem Hatipoğlu Instagram’da da fazlasıyla vakit geçiriyor. Instagram’da kıyafet ve marka tanıtımları yapan Gizem Hatipoğlu en son Türk jean firmasının reklam yüzü olmuştu.

Kategoriler: Magazin