21.09.2016 15:52

Gizem Hatipoğlu’ndan Hüzünlü Instagram Paylaşımı

Ekranların tanınan isimlerinden Gizem Hatipoğlu Instagram'dan hüzünlü fotoğraf paylaştı. Instagram'dan paylaştığı fotoğraflarla üzüntüsünü paylaşmaya devam ediyor.

Yağmurun yağması kim insana huzuru kimi insana da hüznü anımsatır. Geçtiğimiz aylarda babasını kaydeden Gizem Hatipoğlu’ndan hüzünlü Instagram paylaşımı geldi. Elinde kahvesi, dışarıdaki yağmurlu havayı kareleyen güzel sunucu ve manken Gizem Hatipoğlu, Cemal Süreyya’nın “Dışarıya yağmur, yüreğime hasret, fikrime sen nasıl yağıyorsunuz üçünüz birden” şiirini  Instagram fotoğrafının altına not olarak düştü. Babasını kaybettikten sonra uzun bir süre üzüntüsünü atamayan güzel sunucu Instagram paylaşımlarından yaşadığı acıyı takipçileri ile paylaşıyor. Kalp krizi sonucunda ani gerçekleşen ölümü atlatamayan Hatipoğlu, bu zorlu süreci annesi ve eşi Hakan Hatipoğlu ile geçiriyor. Bu süreçte en  çok desteği eşinden gören Hatipoğlu, eşiyle mutlu zamanlar geçirerek üzüntüsünü geçirmeye çalışıyor. Gizem Hatipoğlu’na Instagram’dan da destek mesajları yağmaya devam ediyor.gizem-hatipoğlu

Gizem Hatipoğlu’nun Zor Günleri

Pek çok ünlü ismin evine gidip sohbetler ederek program hazırlayan Hatipoğlu’nun programı yayından kaldırılmıştı. Ekranlarda “Ev Gezmesi” programı ile izlediğimiz güzel sunucunun programı reytinglerin istenilen seviyede olamamasından dolayı çekimlerin sonlandırıldığı açıklamasında bulunulmuştu. Şimdilerde herhangi bir projede yer almayan Gizem Hatipoğlu yaşamını kaybeden babasının üzüntüsünü atlatmaya çalışıyor.