03.12.2016 17:10

Gökdelenlere Tırmanan YouTube Ünlüsü Gözaltına Alındı!

YouTube'da ordan oraya tırmanıp duran yayıncılardan birisi bugün itibari ile polis tarafından gözaltına alındı. İşte karşınızda bir çılgın YouTube yıldızı!

Justin Casquejo ismindeki bir YouTube yıldızı ( Live Jn ) New York’taki yüksek binalara ve gökdelenlere tırmanarak videolar çekmeye devam ediyordu ki NYC polisine yakayı kaptırdı! İtfaiye ekiplerinin şikayeti doğrultusunda tutuklanan YouTube yıldızı şu sıralar yaptığı tırmanışların hesabını vermekle meşgul. İşte YouTube yıldızının polis tarafından gözaltına alınmasına neden olan o videolar!

Oraya Buraya Tırmanan YouTube Yayıncısı Gözaltında


Bir düblor olarak canlandırdığı bir sahneden sonra yüksek noktalara tırmanmanın verdiği hazzı keşfeden YouTube yıldızının şu ana kadar YouTube‘da 8 adet videosu bulunuyor. Her biri ayrı heyecan yüklü olan videoların, YouTube ünlüsü başrolünün gözaltına alınmasıyla birlikte artık devamının gelmeyeceği düşünülüyor. İtfaiye’nin “Kendi can güvenliğini hiçe saydığı yetmezmiş gibi orada mahsur kalsa birimimizi gereksiz yere meşgul edecek” sözleri ile şikayet ettiği YouTube yıldızı bakalım ne tür bir ceza alacak. Peki sizce bu videoları çekip YouTube’da yayınlamak suç mu? Ne dersiniz bir gün ülkemizde de bu tip yüksek binalara tırmanan YouTube yıldızları karşımıza çıkar mı?