02.06.2017 01:08

Gökhan Türkmen’in Instagram’dan Nil Rona Paylaşımı

Gökhan Türkmen, kızı Nil Rona’nın fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Gökhan Türkmen, kızı Nil Rona ve eşi Sinem ile birlikte çıktıkları tatilin fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Kızı ile Instagram’dan paylaştığı sevimli fotoğraflara binlerce be

Gökhan Türkmen, kızı Nil Rona’nın fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Gökhan Türkmen, kızı Nil Rona ve eşi Sinem ile birlikte çıktıkları tatilin fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Kızı ile Instagram’dan paylaştığı sevimli fotoğraflara binlerce beğeni gelirken hayranları Nil Rona’nın sevimliliğine yorum yapmadan geçmiyorlar. Paylaştığı fotoğrafların altına ‘arkandayım kızım’ yazan Gökhan Türkmen’in babalığı takdir ediliyor. Yaklaşık 2 yaşında olan Nil Rona’nın babası ile olan sevimli halleri herkesi kıskandırıyor. Yakışıklı popçu Gökhan Türkmen, kızı ile dost olmak istediğini ve bunun için elinden geleni yapacağını her fırsatta dile getirmekten çekinmiyor.

‘Olsun’ Şarkısı Youtube’da 1 Milyona Yaklaştı   

Geçtiğimiz hafta Youtube’da yerini alan ‘Olsun’ şarkısı kısa bir süre içinde yaklaşık 900 bin tıklanma ile 1 milyona yaklaştı. Sözü ve müziği Ercan Savtekin’e ait olan ‘Olsun’ şarkısının klip yönetmenliğini Murat Joker üstleniyor. Gökhan Türkmen ‘Sessiz’ albümünde yer alan ‘Olsun’ şarkısı ile albümdeki dördüncü şarkıya klip çekmiş oldu. Kendi yapım şirketi bulunan başarılı sanatçı, ‘Sessiz’ albümünde yer alan Olabilir, Olsun, Olmadı isimli şarkıları ile üçleme yaparak kliplerinde bir hikaye oluşturmayı amaçlıyor.

Kategoriler: Magazin