13.01.2016 19:56

GollerCepte’nin Lideri Galatasaray ve Mario Gomez!

Turkcell, GollerCepte uygulaması ile maç heyecanını taraftarların cebine taşıdı. GollerCepte'nin geçtiğimiz sezon liderleri kimler? İşte GollerCepte liderleri!

Spor Toto Süper Lig’in 2015-2016 sezonunun ilk yarısında gerçekleşen karşılaşmalarda toplam 406 gol atıldı. Turkcell GollerCepte uygulamasını kullanan yaklaşık 2 milyon 750 bin kişi atılan bu golleri akıllı cihazlarında izleme şansı da yakaladı.

GollerCepte’de En Çok İzlenen Goller!

2015-2016 sezonunun en çok izlenen golü ise ligin 15.haftası yapılan Beşiktaş-Galatasaray maçından geldi. Beşiktaş’ın 2-1 skorla lider ayrıldığı maçın 56. dakikasında Mario Gomez tarafından atılan gol, GollerCepte uygulamasında en çok izlenen gol olmayı başardı.

GollerCepte uygulamasında en çok izlenen ikinci gol ise Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Diego’nun attığı gol oldu. Yine bu derbi sırasında, Olcan Adın’ın maçı beraberliğe getiren golü ise GollerCepte uygulamasında üçüncü sırada kendine yer buldu.

Trabzonspor maçında skoru 1-0 yapan Luis Nani’nin golü dördüncü, 14 Aralıkta yapılan Beşiktaş maçında Sneijder’in attığı gol ise beşinci sırada Turkcell GollerCepte uygulamasında en çok izlenen gol oldu.

Turkcell GollerCepte uygulaması ile kullanıcılar goller atıldıktan yaklaşık 4 dakika sonra akıllı cihazlarında gol görüntülerini izleyebildiler. 2015-2016 sezonunun ilk yarısında izlenen video sayı ise 1 milyon 850 bini geçmiş durumda.

GollerCepte’de Galatasaray Zirvede!

GollerCepte uygulamasında en çok izlenme sayısına ulaşmayı başaran takım ise Galatasaray oldu. Galatasaray’ı sıralamada sırasıyla Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor izlenme sayılarıyla takip etti.

GollerCepte’yi İndirin!

Turkcell’in büyük bir başarı elde ettiği ve taraftarlardan da tam puan almayı başaran GollerCepte uygulamasını, uygulama marketlerinden ücretsiz indirerek sizde bu heyecana dahil olabilirsiniz. GollerCepte‘nin indirme linklerini SMS olarak almak için GC yazıp 2222 SMS gönderebilirsiniz.