01.11.2016 23:59

Google, Daydream VR Gözlüğünü 10 Kasım’da Satışa Çıkarıyor!

Google’ın VR gözlüklerde bende varım dediği ürünü olan Daydream gözlüklerin 9 gün sonra yani 10 Kasım’da satışları başlıyor! İşte tüm detayları ile Daydream VR!

Google bundan 2 ay önce VR gözlükleri üzerinde yeni bir ürün çıkaracağını ve bu ürünün diğer VR gözlüklerden farklı özellikleri olacağını duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde Pixel telefonlar için yaptığı tanıtımda bahsi geçen VR gözlükleri de tanıtan Google şimdi de Daydream adını verdiği sanal gözlüklerin ne zaman satışa sunulacağını açıkladı! İşte karşınızda Daydream hakkında tüm bildiklerimiz!

Google’ın VR’ı DayDream 9 Gün Sonra Geliyor!

google-daydream-fiyat-satis

Google’ın VR gözlük kullanıcılarını oldukça heyecanlandıran ürünü olan Daydream 10 Kasım’da merak edenleri ile buluşacak. Elimize geçen yeni bilgilere göre Daydream gözlüklerin fiyatı 79 dolar olarak belirlendiğini söyleyebiliriz. Peki Daydream’ı diğer VR gözlüklerden ayıran özellikleri neler? Daydream diğer VR gözlüklerden büyük bir farklılıkla geliyor. Google’ın geçtiğimiz ay yapmış olduğu tanıtımda gösterdiği gibi Daydream, elimizle komut verebileceğimiz bir donanıma sahip. Yani VR gözlüğümüz ile bir video izlerken başka bir videoya geçmek için girilen zahmetler olan gözlüğü kafamızdan çıkarıp birde içindeki telefonu çıkarma olayı Daydream ile son bulabilir! Bakalım Daydream ülkemizde ne zaman satışa çıkacak?