11.08.2016 08:36

Google Docs, Sonunda iPad’e Geldi!

Google Docs, piyasaya sürüldüğünden beri iPad kullanıcıları iOS sürümünü bekliyordu. Google'ın duyurusuna göre; Docs artık iPad’le de uyumlu!

Genelde iş adamlarının veya dosya işleri çok yoğun geçen kullanıcıların en büyük problemi; dosyaları açmak için ordan oraya dolaşmak. İşte Google, ofis programları ile uğraşma sıkıntısını ortadan kaldırmaya yönelik olarak Docs uygulamasını geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdü. Google Docs sayesinde .doc .xls ve benzeri uzantıdaki dosyaları açmak için ofis programları ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. Ve artık bu şahane web yazılımı artık iOS kullanıcılarının da hizmetinde!

Google Docs iOS Desteği Aldı!

google-docs-dokumanlar-

Microsoft’un web ofis yazılımlarından sonra piyasadaki eksikliği fark eden Google, yaptığı bir atakla Docs uygulamasını çıkaralı kısa bir süre geçmesine rağmen iOS desteği de bugün itibari ile gelmiş oldu. iPad kullanıcılarının da kullanabileceği bir web yazılımı olan Google Docs, insanların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Aynı zamanda iPad’lerdeki ekran ayırma özelliği ile de uyumlu olan Google Docs, işleriniz arasında geçiş yaparken nerede kaldığınızı unutma sıkıntısını da ortadan kaldıracağı düşünülüyor. Microsoft’un web ofis programları ve Google Docs gibi uygulamalar sayesinde yıllardır kullandığımız Microsoft Word, Excel gibi uygulamalar tarih olacağa benziyor.

Google Docs‘a ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://www.google.com.tr/intl/tr/docs/about/