18.05.2016 17:19

Google’ın Yeni Uygulaması Spaces Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Teknoloji devi Google, yeni sosyal uygulaması Spaces’i yayına soktu. Peki, Google Spaces Nedir? Google Spaces Ne İşe Yarar? Google Spaces Nasıl Kullanılır?

Dünyanın teknoloji ve yazılım devleri arasında ki firmaların şüphesiz lideri olan Google, sosyal uygulamalarına bir yenisini daha ekliyor. Gelin bizlerde birlikte Google’un bu yeni sosyal uygulamaSpaces’i kullanımı ile beraber inceleyelim.

Google’un yeni uygulaması Spaces Nedir, Ne işe yarar, Nasıl kullanılır?

Google yeni sosyal uygulaması Spaces’i “küçük gruplar için paylaşım” sloganı ile duyurdu. Uygulamada ki ana mantık diğer sosyal paylaşım platformlarına benzer bir şekilde kurulmuş. Google kullanıcılarına Spaces’e üye olduktan sonra bir alan tanımlıyor ve burada Spaces kullanıcıları davet ettiği diğer arkadaşları arasında paylaşımda bulunuyorlar. Önemli nokta ise şu, alana davet edilecek kişi sayısını her bir kullanıcı kendi belirliyor bu sayede grupların küçük mü ya da büyük mü olacağı da sizin elinizde oluyor. Google Spaces’de entegre olan sistem alanına Facebook ve Twitter arkadaşlarınızı da davet etmeniz mümkün.

 

Kategoriler: İnceleme