27.10.2016 07:00

Google, iPhone’dan Pixel’e Geçişi Gösteren Bir Videoyu Youtube’a Yükledi!

Google’ın son dönemlerde çok iddialı olduğu telefonları olan Pixel’e iPhone’dan nasıl geçeceğinizi mi düşünüyorsunuz? İşte Google, bunu bir video ile çözdü!

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve büyük yankı uyandıran Google’ın yeni akıllı telefon atağı Pixel aynı zamanda pratikliği ile de öne çıkacak gibi görünüyor. İşletim sistemi farklığı sebebiyle biliyorsunuz ki iPhone’dan Android yüklü bir telefona geçmek veya tam tersini yapmak pek kolay bir işlem değil. İşte bu transferin meşakkatini fark eden Google, duruma YouTube’a yüklediği bir video ile çözüm buldu. İşte karşınızda açık açık iPhone’dan Pixel’e geçişin nasıl yapılacağını gösteren video!

Google, iPhone İle Dalga Geçercesine YouTube’a Transfer Videosu Yükledi!

Google’ın yeni telefonları olan Pixel’den almak istiyorsanız ve şu an kullanmış olduğunuz telefon iOS işletim sitemine ait bir telefon ise yani iPhone kullanıcısı iseniz transfer için endişelenmenize gerek yok. Çünkü Google’dan bu durum için pratik bir çözüm geldi! İki telefonu birbirine kablo ile bağlarcasına dosya ve rehber gibi özel bilgilerin transferinin gerçekleştirilebileceğini bir video ile gösteren Google, Pixel ile iPhone satışlarını etkileyeceğe benziyor. Transferin nasıl yapılacağını yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz!