05.07.2017 19:41

Google Pixel XL 2 Harika Konsept Videosu

Pixel XL 2 akıllı telefonları için yeni konsept videoları ortaya çıktı. Pixel XL 2 akıllı telefonlarının özellikleri neler olacak? İşte ilk detaylar.

Google’ın ilk defa kendi adını kullandığı akıllı telefonları olan Google Pixel modelleri, gerek kamera teknolojileriyle gerekse de teknik donanımlarıyla ilgi odağı haline gelmişti. iPhone ve Galaxy S modellerinin rakibi olarak gösterilen önemli amiral gemilerinden biri olarak değerlendirilen Pixel modellerinin, şimdi ise yenilenmesi gündemde.

Bu kez Pixel 2 serileriyle gelecek olan markanın, sürekli yeni özellikleri de konuşulmaya başladı. Son olarak Pixel XL 2 modelleriyle ilgili konsept videolar paylaşılmaya başlandı. En son yayınlanan Pixel XL 2 konsept videosu ise bir hayli beğeni topladı.

Pixel XL 2 Konsept Videosu Detayları Neler?

Yeni seri akıllı telefonların konsept videosuna baktığımızda çok daha başarılı bir tasarımın geleceğini görüyoruz. Son dönemde moda haline gelmeye başlayan tam ekran sisteminin kullanılacağı görülen Pixel XL 2 akıllı telefonlarının, Snapdragon 835 serisi işlemcilere sahip olması bekleniyor.

LG tarafından üretilmesi beklenen Pixel XL 2 akıllı telefonlarının ne zaman tanıtılacağı konusunda da merakla beklemekteyiz. Yeni seri akıllı telefonların özelliklerinin de zaman içerisinde netlik kazanması bekleniyor. Ayırca konsept videolarının da yakın kaynaklardan gelen bilgilerle hazırlandığını hatırlatalım.