21.05.2016 23:59

Google Project Ara Özellikleri Neler, Ne Zaman Çıkacak, Fiyatı Ne Kadar?

Google Project Ara’nın Özellikleri Neler? Google Project Ara Ne Zaman Çıkacak? Google Project Ara’nın Fiyatı Ne Kadar? Google Project Ara’nın tüm detayları.

Google yazılım tarihinin en önde gelen oluşumlarından biri olarak devasa bir yatırım ve bütçe ile girdiği her alanda kendini belli ediyor. Akıllı telefon sektöründe de kendine yer alan Google yeni mobil aile üyesi Project Ara’nın çıkış tarihini biraz uzamış olsa da, takipçileri heyecanla Ara’yı bekliyor. Gelin Google Project Ara’yı beraber inceleyelim.

Google Project Ara’nın Özellikleri Neler, Ne Zaman Çıkacak, Fiyatı Ne Kadar?

Tamamen Google laboratuvarlarında parçalarının entegre edilip üretildiği Project Ara’nın bu yıl içerisinde satışa çıkamayacak olmasını üzülerek belirtmek istiyoruz. Google Project Ara’nın son kullanıcıya ulaşması için hedeflenen tarih 2017’nin ilk çeyreği. Şu anda Ara’nın pilot test uygulamaları devam ediyor. Google Project Ara iskelet olarak alabileceğiniz bir telefon, yani bir bilgisayar kasası gibi, anakartınızın ilerleyen dönemlerde el verdiği donanım seçenekleri arasında siz kendinize en uygununu seçim çok kolay bir şekilde entegre edebiliyorsunuz. Google Project Ara bu yönüyle modüler bir sistem dahilinde de üretiliyor diyebiliriz. Google Project Ara iskeleti 50$ olarak son kullanıcıya ulaşacak ve kullanıcılar kendi isteklerine göre telefonlarını dizayn edecekler.

Google’dan Project Ara’nın üretimi hakkında hızlandırma süreci isteyen kullanıcılar için Google nasıl bir hamle içerisinde olacak bekleyip göreceğiz.

Kategoriler: İnceleme