31.10.2016 05:13

Google’dan Cadılar Bayramı İçin Özel Doodle!

Google, Cadılar Bayramı 2016'yı kutlayan bir Doodle ve son derece eğlenceli olan bir oyun yayınladı. İşte karşınızda Google’ın yeni Cadılar Bayramı Doodle’ı!

Google her sene olduğu gibi Doodle’da Cadılar Bayramı 2016‘yı da es geçmedi. Cumhuriyet bayramımızın hemen ardından hazırladığı Cadılar Bayramı 2016 Doodle’ını yayınlayan Google, uzun süredir yaptığı gibi yine oyun tarzında bir Doodle hazırlamış! İşte karşınızda Google’ın yeni Doodle’ı Cadılar Bayramı!

Google’dan Cadılar Bayramı İçin Doodle!

cadilar-bayrami-2016

Her sene 31 Ekim’de büyük şenlikler ile kutlanan Cadılar Bayramı, bu sene de her zaman olduğu gibi tüm ihtişamı ile geldi de çattı. Cadılar Bayramını es geçmek istemeyen Google da bu özel gün için hazırladığı oyunu Doodle olarak yayınladı. Fakat Doodle henüz ülkemizde yayınlanmadığı için bu adresten 2016 Cadılar Bayramı oyununu oynayabilirsiniz. Google’ın, Cadılar Bayramı 2016 için hazırlamış olduğu  oyun çeşitli mekanlarda ilerlemeli bir tarzda tasarlanmış. Her zamanki gibi 2016 Cadılar Bayramı Doodle’da eski Doodle’lar gibi keyifli bir oyun olmuş. Bakalım Cadılar Bayramı bu sene de ülkemizde pek ilgi görmeyecek mi ya da zaman geçtikçe Avrupa kültürleri bizim kültürümüzle sentezlendiği için kutlanacak mı? Technolat.com ekibi tüm okurlarının Cadılar Bayramını kutluyor!