26.09.2016 17:28

Gülben Ergen’in Yeni Klibi Youtube’da

Güzel şarkıcı Gülben Ergen'in yeni klibi Youtube netd müzik kanalında yerini aldı." Panda" şarkısına çekilen klibin yönetmenliğini Nihat Odabaşı üstleniyor.

En son çıkardığı “Kalbimi Koydum” albümünde yer alan “Panda” isimli şarkıya video klip çeken sanatçının şarkısı bugün Youtube’da hayranları ile buluştu. Sözü ve müziğinin Altan Çetin’e ait olduğu şarkının yönetmenliğini Gülben Ergen’in yakın arkadaşı Nihat Odabaşı üstleniyor. Yeteneği ve çektiği sıra dışı klipler ile kendine hayran bırakan Nihat Odabaşı bu kliple çok konuşulacağa benziyor. Farklı bakış açısı ile renklerin özenle kullanıldığı klip şimdiden güzel yorumlar alıyor. Nihat Odabaş’ı yazın bitişine inat canlı renkler ile bomba bir klip ortaya çıkarmış.

Yeni Klip “netd müzik” Kanalında

Youtube’da ”netd müzik” kanalında yayınlanan ” Panda” şarkısını sanatçının hayranları dört gözle bekliyorlardı.  Şarkıyı kadınların gözünden yazan Altan Çetin duygulara tercüman olacağa benziyor. “Panda” şarkısı Gülben Ergen’in güzel sesi ile dillere plesenk olmaya şimdiden aday gözüküyor.Sanatçı Instagram hesabından “Panda” şarkısının klibi ile ilgili paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor.  Hem Instagram hesabından hem de Youtube’dan güzel yorumlar alan sanatçının paylaşımları binlerce beğeni alıyor. Youtube’da klibin izlenme sayısının milyonlara ulaşacağı şimdiden belli oluyor.