02.08.2016 18:27

Gülben Ergen’in Yeni Klibi YouTube’da!

Gülben Ergen'in "Yaklaş Yaklaş" şarkısının klibi YouTube'da dün yayınlandı. İşte YouTube üzerinde yayınlanan klip ile ilgili merak edilen detaylar!

Ünlü sanatçı Gülben Ergen‘in yeni şarkısına ait klip YouTube üzerinde yayın yapan netd kanalında dün yayınlandı. Gülben Ergen’in geçtiğimiz yıl yayınlanan şarkısı “Yaklaş Yaklaş” için çekilen klip ilk gününde yaklaşık 130 bin kere izlendi. Gülben Ergen’in “Kalbimi Koydum” albümünün bir parçası olan “Yaklaş Yaklaş” şarkısının klibi DMC etiketiyle YouTube ile birlikte TV kanallarında da yayınlandı. “Yaklaş Yaklaş”, “Kalbimi Koydum” albümü içerisindeki 5.video klip çalışması yapılan şarkı da oldu.

YouTube’da Şarkının Klibi Beğenildi!

Gülben Ergen’in dün yayınlanmaya başlayan Yaklaş Yaklaş klibinin yönetmenliği ünlü fotoğrafçı ve video klip yönetmeni Nihat Odabaşı tarafından yapıldı. Yeni klibin çekimleri ise Los Angelas’ta gerçekleştirildi. Yaklaş Yaklaş şarkısının sözleri Altan Çetin tarafından yazıldı. Şarkının müziği de yine Altan Çetin imzasını taşıyor. Öte yandan YouTube üzerinden Gülben Ergen’in yeni klibini yorumlayan kullanıcılar da genel olarak klibi beğendiklerini yorumlarında ortaya koydular.

Bakalım Türkiye’nin sevilen ünlü sanatçısı Gülben Ergen’in yeni klibi “Yaklaş Yaklaş” önümüzdeki günlerde nasıl geri dönüşler alacak? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.