04.10.2016 12:31

Gülşen’in Instagram’da Hamilelik Paylaşımı

Ünlü popçu Gülşen Instagram hesabından hamilelik paylaşımları yapmaya devam ediyor. Gülşen Instagram'da doğum hazırlıklarını da paylaşıyor.

Geçtiğimiz günlerde eşi Ozan Çolakoğlu ile Nişantaşı’nda bulunan bir alışveriş merkezinde eğlenen Gülşen, fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Gülşen 5 yıldır birlikte olduğu Ozan Çolakoğlu ile bu yıl dünya evine girmişti. 6 aylık hamile olan Gülşen hamileliğinin başlarında sahne almaya devam etmişti. Bu aralar sahnelere ara veren güzel şarkıcı Gülşen, 3 ay sonra bir erkek çocuk sahibi olacak. Türkiye’nin en sevilen sanatçıları arasında yer alan Gülşen’in çocuğunu Amerika’nın Los Angelas şehrinde dünyaya getireceği çıkan söylentiler arasında yer alıyor.

Gülşen’in Doğum Hazırlıkları

Mutlu giden ilişkisini evlilik ve ardından çocukla taçlandıran Gülşen Instagram hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Doğacak oğlu için hazırlıklar yapmaya da devam eden ünlü popçu Gülşen, yaptığı hazırlıkları Instagram hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmiyor. Hamileliğin son aylarını dinlenerek ve tatil yaparak geçiren Gülşen Instagram’dan tatil fotoğrafları da paylaşıyor. Ocak ayında erkek bebek dünyaya getirecek olan Gülşen’in çocuğunu nerede doğuracağı merak konusu olmaya devam ederken çocuğuna hangi ismi koyacağı da hayranları tarafından merak ediliyor.gülşen-instagram-dogum