06.02.2017 16:51

Güzel ve Çirkin’in Tema Müziği Beğenilmeyince YouTube’da Kıyamet Koptu!

YouTube'a yüklenen yeni bir filmin fragmanı çok kötü tepkiler alıyor. İşte YouTube'da tema müziğinin beğenilmemesi üzerine tepki yorumu yağan o film!

Harry Potter filmleri ile hayatımıza giren Emma Watson‘un yeni filmi Beauty and the Beast, YouTube‘da yayınladıkları fragmanla büyük tepki topladı. Final Trailer başlığında verilen son fragmanda kullanılan tema müziği filmi bekleyenleri hüsrana boğmuş gibi görünüyor. Ariana Grande ve John Legend tarafından performe edilen eser nedense YouTube‘da pek sevilmemişe benziyor.

Güzel ve Çirkin’in Tema Müziği Tepki Toplamaya Devam Ediyor

YouTube‘da 100’lerce olumsuz yorum toplayan Güzel ve Çirkin filminin başı şu sıralar tema müziği ile dertte. Disney’in parası mı yok? Bu 90’lar müziğinin işi ne? gibi yorumlara sebep olan tema müziği tüm filmi mahvedecek gibi görünüyor.Bakalım, Güzel ve Çirkin filmi 23 Mart’ta vizyona girecekken YouTube’da aldığı bu tepkiler filmi kötü etkileyecek mi? Yoksa Emma Watson’un olması filmi kurtaracak mı? Ayrıca, eğer dayanabilirseniz sizler için tema müziğinin tam versiyonunu da paylaşıyoruz!