02.06.2017 14:19

Haftanın Ücretsiz iOS Oyunu The Robot Factory

The Robot Factory oyunu App Store haftanın ücretsiz oyunları içerisinde sunuldu. The Robot Factory oyununun tüm detayları ve indirme bağlantıları haberimizde!

Her hafta iOS işletim sistemini kullanan cihazlar için App Store üzerinden ücretsiz oyun ve uygulamalar yayınlanıyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz oyun ve uygulamalarda yayınlanmış durumda. Bu hafta App Store üzerinden yayınlanan ücretsiz oyun ise The Robot Factory oyunu oldu. App Store üzerinden bu hafta boyunca ücretsiz olarak indirilebilir bir biçimde sunulan The Robot Factory bir hafta sonra ise yine 15 TL gibi bir fiyatla alıcı bulmaya devam edecek. Hemen ücretsiz sunulan The Robot Factory oyununun nasıl bir yapısı olduğuna bakalım.

The Robot Factory Nasıl Bir Oyun?

The Robot Factory oyununda amaç binlerce parça seçeneğini kullanarak kombinasyonlarla robotlar oluşturmak. The Robot Factory oyununda oluşturduğunuz bu robot kombinasyonlarını ise oyun ekranında çeşitli testlerden geçirebiliyorsunuz.

Testlerinize göre robotları değiştirebiliyor ya da yeni parçalar ekleyebiliyorsunuz. Oldukça başarılı bir yapım olarak gösterilen The Robot Factory oyununun tüm bu yapısıyla beraber 1 hafta boyunca ücretsiz olarak sunulmasının dışında ise herhangi bir oyun içi satın alma kampanyası bulunmuyor.

The Robot Factory App Store İndirme Linki