31.05.2017 15:59

Hakan Hatipoğlu’nun Romantik Instagram Paylaşımı

Survivor’un en çok takip edilen sunucusu Hakan Hatipoğlu, Instagram hesabından eşi Gizem Hatipoğlu’nun da bulunduğu bir video paylaştı. Paylaştığı videonun altına ‘biz hep böyle, İyi ki varsın canım karım’ notunu düşerek eşini de fotoğrafa etiketleyen yakışıklı sunucu, hayranları

Survivor’un en çok takip edilen sunucusu Hakan Hatipoğlu, Instagram hesabından eşi Gizem Hatipoğlu’nun da bulunduğu bir video paylaştı. Paylaştığı videonun altına ‘biz hep böyle, İyi ki varsın canım karım’ notunu düşerek eşini de fotoğrafa etiketleyen yakışıklı sunucu, hayranlarından tam not alıyor. Survivor Panorama programında yaptığı başarılı tahminleri ile takipçileri tarafından sevilerek takip edilen Hakan Hatipoğlu, eşi ile olan aşkını da göstermeyi ihmal etmiyor. Instagram’da paylaştığı videoya binlerce beğeni, yorum gelirken sevenleri iyi dileklerini de temenni ediyorlar.

Biz hep böyle ❤ iyi ki varsın canım karım @hatipoglugizem

A post shared by Hakan Hatipoglu (@hakanhatipoglu) on

Var Mısın Yok Musun’da Başlayan Aşk

‘Var Mısın Yok Musun’ programında tanışıp programın izleyicileri tarafından çok yakıştırılan ikili her defasından arkadaş olduklarını yineliyorlardı. O zamanlar nişanlı olan Hakan Hatipoğlu, nişanlısı ile evlenebilmek için programda yer aldığını dile getiriyordu. Hakan Hatipoğlu bir süre sonra nişanlısından ayrılarak aşk dedikodularını doğrular gibiydi. Birlikte Survivor yarışmasında da bulunan sevimli çift, Hakan Hatipoğlu’nun Survivor adasında yaptığı evlilik teklifi ile aşklarını yaşamaya başladılar. Mutlu ve özenilen bir birlikteliği olan Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu çifti aşklarını doludizgin yaşamaya devam ediyorlar.

Kategoriler: Magazin