20.09.2016 13:04

Hande Doğandemir’in Instagram’da Tatil Fotoğrafı Paylaşımı!

Hayatımın Aşk dizisinin final yapmasının ardından Hande Doğandemir tatile çıktı. Instagram'dan tatil fotoğrafı paylaşan güzel oyuncu yorgunluğunu atıyor.

Bu yaza romantik- komedi dalında ekranlara damga vuran Hayatımın Aşkı geçtiğimiz Pazar günü final yaparak ekranlara veda etmişti. Kanal D ekranlarında izlediğimiz dizinin başrolünde Hande Doğandemir ve Serkan Çayoğlu birlikte rol almıştı. Dizide pek çok ünlü isim yer alırken Hande Doğandemir Instagram’dan duygusal paylaşımı ile ekibine veda etmişti. Yazdığı mesajda tüm ekip arkadaşlarına teşekkür eden #mutluson etiketi ile duygularını dile getirdikten hemen sonra tatile çıkan  Hande Doğandemir halinden memnun görünüyor!

Hande Doğandemir’in Yurt Dışı Tatili

buonasera ⭐️💫

hande doğandemir (@handedogandemir) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Dizinin bitmesinin ardından yurt dışı tatiline çıkarak Instagram’dan tatil fotoğrafları atmaya başlayan Doğandemir tatiline devam ediyor. Hande Doğandemir Yurt dışında gittiği İtalya ve İsviçre’den objektifine takılan fotoğrafları Instagram’dan paylaşarak takipçilerinin beğenisine sunuyor. Hatırlarsanız dizideki partneri Serkan Çayoğlu da dizinin bitmesinin ardından Lisbon tatiline gitmişti. Yeni sezonda herhangi bir projede yer alıp almayacağı bilinmeyen güzel oyuncu şu sıralar yorgunluğunu atmaya çalışıyor. Daha önce Okan Yalabık ile yaşadığı aşkla gündemde olan güzel oyuncu geçtiğimiz yıl ilişkisini bitirerek artık işine odaklanacağını söylemişti. Son zamanlarda başka birisi ile anılmayan oyuncu işine tam konsantre olmuş gözüküyor!