30.09.2016 11:41

Hande Erçel Kapak Fotoğrafını Instagram’da Paylaştı

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin güzel ouncusu Hande Erçel, Elele dergisinin kapak kızı oldu. Hande Erçel Instagram hesabından derginin kapak fotoğrafını paylaştı.

“Aşk Laftan Anlamaz” dizisinin güzel oyuncusu Hande Erçel, Elele dergisinin kapak fotoğrafı oldu. Hayranları tarafından çok sevilen Hande Erçel güzelliğiyle göz doldurmaya devam ediyor. Elele dergisinin kapak fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak “Her karesi içime sine sine çekildi, o kadar eğlenceli ve yetenekli bir ekiple çalıştım ki…” sözlerini ekledi. Duygularını en içten sözleriyle anlatarak Instagram hesabından kapak fotoğrafını paylaşan Hande Erçel, hayranları tarafından binlerce yorum aldı. Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf yoğun ilgi gördü ve pek çok beğeni aldı.

Aşk Laftan Anlamaz’a Yoğun İlgi

Başarı merdivenlerini adım adım yürüyen güzel oyuncu hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Show Tv’de yayınlanan “Aşk Laftan Anlamaz” dizisi yeni bölümü ile nefesleri kesmeye hazırlanıyor. Hande Erçel’in başrolünü Burak Deniz ile paylaştığı dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanı şimdiden büyük ilgi görüyor.  Dizi, tesadüfler sonucunda bir araya gelen iki gencin birbirlerine aşık oluşlarını hem keyifli hem de romantik bir şekilde seyircisine aktarıyor. Dizinin “Hayat” ve “Murat” karakterinin yanı sıra diğer karakterleri de ilgi ile izleniyor.