08.09.2016 16:21

Hande Erçel’in Instagram’da İkizi Çıktı!

Aşk Laftan Anlamaz dizisinde oynayan Hande Erçel Instagram'daki benzeri ile gündeme bomba gibi düştü. İşte karşınızda Hande Erçel'in Instagram'daki ikizi!

Çalıkuşu, Hayat Ağacı gibi dizilerinde rol alan fakat geçen sene Güneşin Kızları dizisiyle adını duyuran ve oldukça fazla hayran kitlesine ulaşan Hande Erçel şimdilerde yeni dizisinde adından söz ettiriyor.Hem oyunculuğu hem de güzelliğiyle herkesin dilinde olan Erçel’in benzerleri her geçen gün artıyor. Bu sezon yeni dizisi Aşk Laftan Anlamaz’da Hayat karakterini canlandıran Hande Erçel hem makyajı hem de güzelliğiyle herkes tarafından taklit ediliyor. Youtube’da video çekenlerin yakın markajında olan Hande Erçel tarzı ve makyajı ile ilham kaynağı oluyor. Öyle ki Youtube’da pek çok kişi tarafından Hande Erçel makyajı adı altında video hazırladı.

Erçel’in Instagram’daki Benzeri: Beyza Saraç

hande-ercel-instagram

Instagram’da da oldukça popüler olan Erçel’in benzerleri her geçen gün artıyor. Instagram’da woramel hesabının sahibi Beyza Saraç’ta bunlardan birisine eklendi. Hande Erçel’e olan benzerliği ile dikkat çeken Beyza Saraç’ı, hayranlarının kimisi çok benzetirken, kimisi makyajla benzediğini iddia ediyor. Beyza’nın Instagram hesabını incelediğimizde, çoğu fotoğrafının Hande Erçel’e benzediği yadsınamaz bir gerçek olduğu gözlerden kaçmıyor. Fakat makyajlarının birbirlerine benzemesinden dolayı pek çok hayranı tarafından makyajla Beyza’nın kendisini benzettiği düşünülüyor.