09.06.2017 01:41

Hande Yener Zaferini Instagram’dan Paylaştı

Ünlü popçu Hande Yener Instagram hesabından Bakıcaz Artık şarkısının birinciliğini kutladı. Sevincini hayranları ile paylaşan sanatçıya binlerce beğeni geliyor.

Ünlü popçu Hande Yener 2 hafta önce Bakıcaz Artık şarkısını hayranlarının beğenisine sundu. Sözü ve müziği Mert Ekren’e ait olan şarkının klip yönetmenliğini Micheal Garcia üstleniyor. Yazın damga şarkıları arasında yer almaya aday şarkı Türk Telekom Müzik listesinde en çok dinlenen şarkılar arasında birinci sırada yer alıyor. Hande Yener Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile sevincini hayranları ile paylaşmayı ihmal etmedi. Instagram’dan paylaştığı fotoğrafın altına “ Girdiğimiz liste iflah olmuyor. İnandığımız müziği yapıyoruz. Sizde hissediyorsunuz. Sizlere sonsuz teşekkürler, Rabbime sonsuz şükürler olsun.” İfadelerini yazdı. Hayranlarının takdirini kazanan sanatçıya Instagram’dan pek çok beğeni geliyor. Youtube Poll Production hesabından yayınlanan şarkı 2 hafta gibi kısa süre içerisinde 5 milyon izlenime ulaştı.

Hadise İle Rakip Oldular

Birkaç yıldır açtığı beachler ile ticarete atılan Hande Yener işleri büyütmeye devam ediyor. Hande Yener bu yıl Bodrum Yalıkavak’ta açtığı beach ile yeni işini duyurdu. Güzel şarkıcı Hadise ise Bodrum Türkbükü’nde La plaj adında işletme açarak Hande Yener’e rakip oldu.

Kategoriler: Magazin