13.09.2016 20:00

Hazar Ergüçlü’den Instagram’da Tatil Fotoğrafı!

Instagramı sık kullanan Hazar Ergüçlü bayramı tatil fırsatı olarak değerlendirdi. Hazar Ergüçlü çıktığı tatilden kareleri Instagram'dan paylaşmayı unutmuyor.

Türkiye’nin güzel ve yetenekli oyuncuları arasında yer alan Hazar Ergüçlü son zamanlarda başrolü Engin Öztürk ile paylaşan “Yüksek Sosyete” dizisi ile çok konuşulmaya başladı. Yoğun bir tempo ile dizi üzerindeki çalışmalarına devam eden Yüksek Sosyete ekibinin genç oyuncusu Hazar Ergüçlü, bu yoğunluk esnasında da Instagram paylaşımlarına ara vermeden devam edenlerden.

Hazar Ergüçlü Bayram Tatilinde!

Yoğun iş temposundan, dizi çekimlerinden dolayı kendisine ayıracak bir vakit bulamayan “Yüksek Sosyete” dizisinin güzel başrol oyuncusu Hazar Ergüçlü, bu bayram tatilini kendisine bir fırsat olarak yorumladı ve hemen bir tatil kaçamağında bulundu.

Morning 😍🌿

Hazar (@hazarergucluu) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Bayramın birinci günü çıktığı tatili sırasında da Instagram takipçilerini unutmayan Hazar Ergüçlü paylaşımlarına hiç bir ara vermeden, devam ediyor. Sevilen dizinin güzel ve genç oyuncusu Hazar Ergüçlü Instagram hesabından bugün yapmış olduğu tatil fotoğrafı paylaşımının açıklamasına “morning” açıklamasını ekledi. Şezlong üzerinde uzanırken çekilmiş fotoğrafında, üzerinde bulunan sade ve bir o kadar da şık mayosu ile adeta ışıltı saçıyor.